top of page
  • Kubus

Brief aan de scholen

Bijgewerkt op: 10 apr. 2021

Mocht je op een school werken, dan heb je nu ook via de interne communicatie van de school gehoord dat er bij jullie op school coronatests worden gebracht. Op basis van de eerdere mail hebben wij een mail opgesteld voor alle schoolmedewerkers van onze groep die zij kunnen sturen aan de deelraad of directie. Laat je stem horen. Ga hier niet zomaar mee akkoord.

Brief:


Beste collega's,


Graag wil ik mijn zorgen uiten over de COVID-19 tests die wij binnenkort op onze school gaan krijgen. Ik wil met jullie mijn verontwaardiging hierover delen. Op dit moment zie ik een ontwikkeling in de maatschappij ontstaan waar ik niet achter sta. Dit is een eerste stap richting schooltoegang middels testen. Een aantal ondernemingen gaat binnenkort al starten met precies dit; alleen mensen toegang geven bij negatieve test. De toegang via testen zet de eerste stap tot het normaliseren van permanent testen. Hiermee helpen wij bouwen aan een maatschappij waarin gezonde volwassenen en kinderen zich constant moeten onderwerpen aan tests. Dit is een maatschappij waar mensen derhalve continu als besmet worden behandeld tenzij zij het tegendeel bewijzen. Dat is onacceptabel.


Mensen uitsluiten op basis van de uitslag van een medische test valt onder medische discriminatie. Dit is strafbaar. Los daarvan vind ik het moreel verwerpelijk om mee te willen werken aan een testmaatschappij. Door het stramien van de testmaatschappij op te zetten werken wij langzaam naar een situatie waarin wij al onze leerlingen en collega's beschuldigen van besmetting tot zij het tegendeel bewijzen. Ik zie het al helemaal voor me dat in de toekomst een leerling die even kucht langs de conciërge wordt gestuurd om een test af te nemen. Dit is een sociaal pedagogische nachtmerrie waar geen school aan mee zou moeten willen werken, mijn inziens. Door die tests als school in handen te nemen helpen wij een dergelijke toekomst te realiseren.


Leerlingen/collega's moeten thuis blijven wanneer ze zich niet lekker voelen. Dat hebben we altijd al zo gedaan, ook voordat COVID-19 er was. Bovendien betekent een positieve test niet dat iemand besmet is, maar enkel dat er contact is geweest met het virus. Een leerling die positief getest is, kan ook succesvol het virus hebben afgevochten. Een positieve test is dus geen diagnose. Daar komt bij dat zelfs het WHO zich heeft zich uitgelaten over de hardnekkige mythe van het asymptomatisch verspreiden en geeft aan dat er nagenoeg geen bewijs voor is. En ook nog blijkt uit landelijke cijfers kinderen nauwelijks vatbaar zijn. De IC's hebben in 2020 voornamelijk mensen (merendeel man) van boven de 70 met overgewicht en/of onderliggende kwaal in het ziekenhuis opgenomen. Een klein percentage mensen had heftige griepklachten. Het merendeel had milde tot geen klachten. De gemiddelde leeftijd van de overledenen was 80 jaar.


Het aantal artsen en pedagogen dat zich over testen op scholen uitlaat groeit. Dit zijn stemmen die wij niet zomaar mogen negeren. Ik kan niet genoeg onderstrepen hoe pertinent ik tegen deze ontwikkelingen ben. Dat het per wet verboden is om te discrimineren zou genoeg moeten zijn om niet deze weg in te willen slaan. Doen wij als school hieraan mee dan bemoedigen wij de politiek om de wet hierop te veranderen, met alle gevolgen van dien voor een toekomst die wij niet kunnen voorspellen. De politiek en maatschappij kijken naar ons hierin. Welk signaal geven wij af als wij hieraan meedoen? Nou wil ik niemand forceren om in een situatie te komen waarin zij besmettingsvrees ervaren, maar wanneer wij de vrijheden van anderen wegnemen waar de angst van anderen begint gaan wij het andere uiterste in. De prijs voor een open school mag mijn inziens niet betaald worden door een draconische maatschappij te helpen stichten. Testen en vaccinatie mogen bij wet niet als dwangmiddel worden ingezet om mee te kunnen doen aan scholing en sociale activiteiten. Dat moeten wij mijn inziens zo houden.


Ik wil jullie aandringen om dit te bespreken Wij zijn een school. Wij zijn geen testcentrum.


Met vriendelijke groet,Bronvermelding en aanverwante artikelen:


Eerder verzonden brandbrief uit de scholen:


Van “vrijwillig” via vaccinatie paspoort naar “verplicht”:


De derde griepgolf veroorzaakt doden onder gevaccineerden:

De media zal, zoals gebruikelijk, de besmettelijkheid van het virus aanwijzen als de doodsoorzaak.


Volg Tribute op Facebook voor het laatste nieuws en blijf up to date met wat er ECHT aan de gang is in de wereld! Steun de vrijheidsbeweging, jouw toekomst en die van je geliefden. Deel dit bericht op social media en in je eigen netwerk. DOEN! Link naar telegram.

841 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Chaos

Комментарии


We hebben momenteel geen producten om weer te geven.

We hebben momenteel geen producten om weer te geven.

We hebben momenteel geen producten om weer te geven.

We hebben momenteel geen producten om weer te geven.

We hebben momenteel geen producten om weer te geven.

We hebben momenteel geen producten om weer te geven.

bottom of page