top of page
  • Quiasinon

WHITE HOUSE Trump Administration verzet zich tegen het Vaccin Tracking System van Bill Gates

Weerstand op grond van 'Personal Liberty'. Gates wil een " mark of the beast " digitaal volgsysteem voor vaccins.

De Orwelliaanse maatregel is voorgesteld door technocratische oligarch Bill Gates, die probeert de coronaviruspandemie te misbruiken om dichter bij de verplichte vaccinaties te komen. "Uiteindelijk zullen we een aantal digitale certificaten hebben om te laten zien wie er onlangs is hersteld of getest of wanneer we een vaccin hebben dat het heeft ontvangen," zei Gates tijdens een "Ask Me Anything" optreden op Reddit over het coronavirus. Procureur-generaal Bill Barr is sceptisch over het idee van Gates om mensen te taggen met deze mark-of-the-beast implantaten. Hij zei dat hij zich zorgen maakt over "het volgen van mensen en zo verder, in het algemeen, in het bijzonder over een lange periode". Barr zei ook dat hij "zeer bezorgd is over de glijdende tendens in termen van voortdurende aantasting van de persoonlijke vrijheid".


Echter, Barr zei dat hij het gevoel had dat "passende, redelijke stappen prima zijn." Dit laat de deur open voor een soort overheidsmaatregel om de naleving van het vaccin af te dwingen. De Bill & Melinda Gates Foundation deed een groot onderzoek door het Massachusetts Institute of Technology, dat in wezen pleitte voor het aanbrengen van een vaccin "direct in de huid" van kinderen. "Samen met het vaccin zou een kind worden geïnjecteerd met een beetje kleurstof dat onzichtbaar is voor het blote oog maar gemakkelijk te zien is met een speciale mobiele telefoonfilter, in combinatie met een app die bijna-infrarood licht op de huid schijnt. De kleurstof zou naar verwachting tot vijf jaar meegaan, volgens tests op varkens- en rattenhuid en de menselijke huid," schreef een wetenschappelijk Amerikaans artikel van Dec. 2019 over het programma van Gates. Gates heeft agressief gepropageerd ten behoeve van de vaccins tijdens de pandemie van het coronavirus. Hij heeft duidelijk gemaakt dat hij talloze injecties wil laten toedienen om de verspreiding van het coronavirus zogenaamd te stoppen. "Onze stichting werkt veel aan diagnostiek en vaccins," zei Gates tijdens een recent interview met CBS News. Hij voegde eraan toe dat de makers van vaccins de enige entiteiten zijn "die de dingen echt weer op de rails kunnen krijgen waar we ons geen zorgen maken over grote openbare bijeenkomsten". Gates zei dat "er veel dialoog is tussen onze stichtingsdeskundigen en de overheid" over hoe de wereld weer normaal kan worden gemaakt met zijn vaccins. "Welke activiteiten, zoals scholen, hebben zo'n voordeel en kunnen zo worden uitgevoerd dat het risico op overdracht zeer laag is? En welke activiteiten, zoals massabijeenkomsten, kunnen - in zekere zin - meer vrijblijvend zijn? En dus tot je op grote schaal gevaccineerd bent, kunnen die helemaal niet meer terugkeren," zei hij. Dit alles komt terug op het primaire doel van Gates met zijn stichting en de financiering ervan: ontvolking. "Als we nu echt geweldig werk verrichten met nieuwe vaccins, gezondheidszorg, reproductieve gezondheidsdiensten, verlagen we dat [de bevolking] met misschien 10 of 15 procent," zei hij op een TED (Technology, Entertainment, Design) conferentie in 2010. Gates kon niet een crisis beter gepland hebben dan de coronavirus crisis om zijn inenting en ontvolking programma' s te pushen.


317 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page